medyczne.info
Brafitting

Braffiting to odpowiedni dobór stanika do naszej postury, sylwetki, a przede wszystkim rozmiaru. Wiele osób postrzega brafitting jako sztukę, a nie usługę, ponieważ znalezienie odpowiedniego biustonosza zajmuje bardzo dużo czasu.

W ten oto sposób dochodzimy do sedna. Kobiety o małym biuście kochają zakładać na siebie większe staniki, z push-up’em, który ma za zadanie go „powiększyć”. Do drugiej grupy należą  kobiety mające duży biust, które uwielbiają wciskać na siebie mniejsze rozmiary staników, aby również podkreślić to, czym obdarzyła je natura. Tutaj zatacza się błędne koło, ponieważ ani jedna grupa ani druga nie robi tego w odpowiedni sposób.

Brafitting to współczesny trend, który dba o Twoje piersi i zdrowie!

Aby prawidłowo zadbać o swoje piersi należy je przede wszystkim dobrze i dokładnie zmierzyć. Rozmiar biustonosza składa się z liczby oraz litery. Liczba określa obwód klatki piersiowej, natomiast litera jest wyznacznikiem wielkości miseczki. Aby dowiedzieć się, jak dokładnie wykonać mierzenie, warto udać się do brafitterki. Jest to osoba, która pomoże przy doborze odpowiedniego biustonosza (ang. bra – stanik). Taka usługa w sklepie z bielizną jest bezpłatna. Brafitterka zmierzy Cię dokładnie, dopasuje idealnie dobrany stanik, zaprezentuje modne fasony.

Dlaczego brafitting jest tak bardzo ważny?

Przede wszystkim biustonosz, który jest idealnie dobrany odciąża Twój kręgosłup. Niezależnie od tego, czy masz duże czy małe piersi, Twoja prawidłowa postawa jest kluczowym elementem całej sylwetki. Prostujesz się, a co za tym idzie, nie narażasz swojego zdrowia na uszczerbki.

Notoryczne garbienie się ma wpływ na złe samopoczucie, przyszłe aspekty związane ze zdrowiem oraz ogólny wygląd całej postawy. Dobrze dobrany biustonosz dba także o Twój wygląd zewnętrzny. Nawet obcisła bluzka, nie będzie dla niego przeszkodą. Wręcz przeciwnie podkreśli, uwypukli piersi i ukryje boczki.

Zadbaj o swoje piersi, a przede wszystkim zdrowie!

źródło: Rodzina Zdrowia